hip-hop forum smederevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hip-hop forum smederevo

dobrodosli!!!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Krang

Ići dole 
AutorPoruka
shoomy

shoomy


Broj poruka : 53
Godina : 33
Location : Smederevo sine
Datum upisa : 15.11.2007

Krang Empty
PočaljiNaslov: Krang   Krang Icon_minitimeNed Nov 18, 2007 5:16 pm

Davor Stefanovic 10.06.1980. Zivim u Kraljevu. Mnogim ljudima u Srbiji je hip hop sredstvo za ostvarivanje ciljeva a meni sam cilj. U hip hopu sam prilicno dugo,2006 godine je izasao moj album "Misterija" koji je od prve do zadnje pesme underground.Krang je mc koji se uvek trudi da bude originalan.Krang prezire komercijalizaciju hip hopa bilo na nasim prostorima ili globalno.Prati me glas da sam nacionalista cetnik i ko zna sta sve ne samo zato sto ljudi ne kapiraju moje reci na pravi nacin.Umoran sam od te diskusije. Posto sam napunio baterije krecem sa radom na mom novom projektu koji ce kao i "Misterija" biti jedno underground izdanje koje ce moci da svare samo hardcore fanovi hip hopa.Hip hop je za mene nacin da izrazim moj stav i moje misljenje o stvarima koje me okruzuju.Zato ne radim ono sto publika zeli da cuje vec ono sto ja zelim da kazem:).Radni naziv novog albuma je "Augijeva stala".Bice gotov do leta/jeseni 2007 godine.
Nazad na vrh Ići dole
http://myspace.com/shoomy91
 
Krang
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
hip-hop forum smederevo :: Hip Hop SD Forum :: Zabava :: Domaci izvodjadji-
Skoči na: